Skip to main content

Nawożenie trawnika

OFERTA MAGMAR – PROFESJONALNE USŁUGI NAWOŻENIA TRAWNIKÓW PRZYDOMOWYCH

Każdy posiadacz przydomowego trawnika marzy, by był on soczyście zielony, zdrowy i cieszył oko. Aby osiągnąć taki efekt potrzeba wykonać szereg czynności w ciągu całego sezonu. Jednym z kluczowych zabiegów pielęgnacyjnych jest odpowiednie nawożenie trawnika.

Najlepiej stosować nawozy wieloskładnikowe z optymalnie dobraną dawką substancji odżywczych i minerałów na poszczególne pory roku. Dobry nawóz zawiera właściwe proporcje składników odżywczych takich jak azot, fosfor, czy potas. Takie wieloskładnikowe mieszanki nawozów zapewnią doskonałe odżywienie i regenerację trawnika. Prawidłowe nawożenie zapewni trawie zdrowy, bujny wygląd oraz odporność na choroby traw i stres. Zdrowy trawnik jest soczyście zielony, równy, wolny od zakażeń i szkodników. Stosując mieszankę nawozową zabezpieczasz się również przed ich obecnością.

nawożenie trawnika

Jako praktycy w branży renowacji i pielęgnacji boisk piłkarskich opracowaliśmy unikatowe nawozy dedykowane każdej porze roku, a naszą prawdziwą chlubą są nawozy z dodatkiem alg morskich. Zawierają makro, mikro elementy oraz aminokwasy i witaminy potrzebne do zdrowego wzrostu. Pomagają również trawie w sytuacjach stresowych, jak na przykład niekorzystne warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdziesz nawozy do trawy:

  • WIOSENNY
  • LETNI
  • JESIENNY
  • ZIMOWY
  • DO ZAKŁADANIA TRAWNIKA
  • UNIWERSALNY

Nawozy MAGMAR stosowane są m.in. na boiskach Warty Poznań czy Radomiaka Radom. Oferujemy specjalistyczne nawozy do trawy w granulacie oraz w płynie.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi nawożenia trawników na terenie województwa wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Bez względu na to w jakiej części Polski mieszkasz już teraz możesz zaprosić TECHNOLOGIĘ PIELĘGNACJI BOISK MAGMAR prosto z klubów Ekstraklasy do Twojego ogródka!

Zrobisz to zamawiając nasze autorskie produkty. Oferujemy specjalistyczne nawozy do trawy w granulacie oraz w płynie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową profesjonalnych nawozów do trawy. Będąc naszym Klientem otrzymasz od nas profesjonalne porady i doradztwo w godzinach pracy infolinii. Sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym oraz na Allegro.pl

Infolinia

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00
Masz wątpliwości? Nie wiesz, który zabieg najlepiej sprawdzi się na Twoim boisku?
Zadzwoń do nas pod numer:
+48 691 484 656